Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Piłkarskiego Klubu Sportowego Racot.

Powołania zawodników PKS Racot na konsultacje kadry OZPN Leszno


W czwartek 20 oraz 27 września o godzinie 17.00 na Kompleksie Sportowym przy ul. Górowskiej 49 w Lesznie odbędzie się konsultacja do kadry okręgu rocznika 2007 i 2008.

Konsultacja ma na celu wyłonienie kadr OZPN Leszno, które będą reprezentować nasz okręg w turnieju regionów. Rocznik 2007 rozegra w/w turniej 2 października w Margoninie, natomiast rocznik 2008 weźmie udział w turnieju rozgrywanym w Lesznie 9 października.

Zawodnicy muszą posiadać:
– aktualną kartę badań sportowych, legitymację szkolną,
– obuwie piłkarskie, dres, koszulkę, spodenki oraz getry i ochraniacze, bramkarze również rękawice,
– przybory toaletowe.

Ze względu na sporą liczbę zgłoszonych zawodników konsultacje zostały podzielone na dwie grupy:

Rocznika 2007

Na godzinę 17:00 – 20 września powołani zostali:
Bartosz Waściński (Sarnowianka Sarnowa), Maciej Przybylak (Kania Gostyń), Jakub Bąk (Kania Gostyń), Bartek Grodzki (Kania Gostyń), Filip Dubaniewicz (Kania Gostyń), Jakub Krawiec (Kania Gostyń), Mateusz Pietraszewski (Kania Gostyń), Alan Jankowiak (Kania Gostyń), Tomasz Szawelski, (Polonia 1912 Leszno), Norbert Klak (Polonia 1912 Leszno), Kacper Bartkowiak (Polonia 1912 Leszno), Antoni Kończyk (FA Leszno), Oliwier Krzyślak (FA Leszno), Maksymilian Krzywiński (FA Leszno), Filip Lewandowski (FA Leszno), Bartosz Janik (FA Leszno), Fabian Stachowiak (FA Leszno), Paweł Ratajczak (FA Leszno), Filip Bałuniak (LPFA Rawicz), Jan Rybacki (LPFA Rawicz).

Na godzinę 18:00 – 20 września powołani zostali:
Konrad Kuciak (Obra Kościan), Wiktor Kaczmarek (Obra Kościan), Oskar Nowakowski (Obra Kościan), Łukasz Lewandowski (Obra Kościan), Jakub Ratajczak (Obra Kościan), Tymon Grabczyński (Grom Wolsztyn), Jakub Skubel (Grom Wolsztyn), Stanisław Nowak (Grom Wolsztyn), Aleksander Kraśner (PKS Racot), Nikodem Frąckowiak (PKS Racot), Kamil Andrzejczak (PKS Racot), Kacper Chorostowski (AP Mloda Rawia Rawicz), Kacper Moździerz (AP Mloda Rawia Rawicz), Kamil Naglak (AP Mloda Rawia Rawicz), Jakub Jarczewski (AP Mloda Rawia Rawicz), Fabian Grzymisławski (Dąbroczanka Pępowo), Jan Waszyński (Dąbroczanka Pępowo), Alan Buliński (Krobianka Krobia), Damian Rychel (Krobianka Krobia), Jan Goryniak (Zjednoczeni Pudliszki), Szymon Gronowski (Zjednoczeni Pudliszki).

Rocznik 2008

Na godzinę 17:00 – 27 września powołani zostali:
Michał Jurga (LPFA Kościan), Paweł Szul (LPFA Śmigiel), Maksymilian Chudek (LPFA Śmigiel), Tobiasz Ławniczak (LPFA Śmigiel), Jakub Woźniak (FA Leszno), Kacper Spychaj (FA Leszno), Hubert Kędziora (FA Leszno), Wiktor Praiss (FA Leszno), Mateusz Stocki (FA Leszno), Jakub Mazurek (FA Leszno), Aleksander Bajon (FA Leszno), Maciej Piotrzkowski (FA Leszno), Mateusz Pajzert (AP Reissa Leszno), Szymon Kociubiński (AP Reissa Leszno), Denis Rogalewicz (AP Reissa Leszno), Ksawery Woźniak (AP Reissa Leszno), Krzysztof Hanusek (AP Reissa Leszno), Bartek Kubiak (Kania Gostyń), Alex Górny (Kania Gostyń), Kacper Matyśkiewicz (Kania Gostyń), Mateusz Klauza (Kania Gostyń), Dominik Bugajewski (LPFA Rawicz), Patryk Bugajewski (LPFA Rawicz), Sebastian Sprutta (LPFA Rawicz), Jakub Maciołka (LPFA Rawicz), Jakub Pierszchała (LPFA Rawicz),

Na godzinę 18:00 – 27 września powołani zostali:
Tobiasz Woźniak (PKS Racot), Gabriel Dominiczak (PKS Racot), Bartosz Świątkowski (PKS Racot), Wojciech Borowiak (PKS Racot), Franciszek Ruta (LZS Juna-Trans Oborzyska Stare), Jan Andrzejewski (LZS Juna-Trans Oborzyska Stare), Mateusz Mania (LZS Juna-Trans Oborzyska Stare), Dawid Sikora (LZS Juna-Trans Oborzyska Stare), Wojciech Majchrzak (LZS Juna-Trans Oborzyska Stare), Karol Wojtkowiak (LZS Juna-Trans Oborzyska Stare), Mikołaj Duda (AP Młoda Rawia Rawicz), Tomasz Pokładek (AP Młoda Rawia Rawicz), Wiktor Mruk (AP Młoda Rawia Rawicz), Krzysztof Kryg (AP Młoda Rawia Rawicz), Dawid Twardowski (AP Młoda Rawia Rawicz), Maksymilian Wałoszek (AP Młoda Rawia Rawicz), Karol Śląski (Dąbroczanka Pępowo), Bartosz Dorsz (Dąbroczanka Pępowo), Dominik Leśniarek (Dąbroczanka Pępowo), Bartosz Antkowiak (Krobianka Krobia), Antoni Pawlak (Krobianka Krobia), Jakub Kaźmierczak (GKS Krzemieniewo).


Dojazd zawodników PKS Racot na konsultacje w Lesznie we własnym zakresie.