Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Senior

Seniorzy - IV Liga Wielkopolska Południowa.

Trener: Dawid Dominiczak

Kadra:
Bramkarze: Adrian Konradowski, Bartosz Chlebowski, Hubert Przybylski;
Obrońcy: Amadeusz Browarczyk, Paweł Kaciczak, Tomasz Klak, Dawid Lewandowski, Miłosz Mądry, Michał Sitkowski, Jakub Skoracki, Piotr Szczerbal, Piotr Turkowiak, Szymon Domagała, Kacper Zmyślony, Kornel Paterek;
Pomocnicy: Tomasz Bajsztok, Maciej Czarnecki, Konrad Grzymisławski, Norbert Karolewicz, Patryk Łakomy, Piotr Pierzchlewicz, Hubert Sznabel, Jacek Żak;
Napastnicy: Bartosz Pudlicki, Roland Popiela, Tomasz Gertig;

« ‹ 1 2 »

Kadra:

Bramkarze:

Obrońcy:

Pomocnicy:

Napastnicy:
Dawid Dominiczak
Trwa okres roztrenowania, treningi wznowimy w styczniu 2017 roku.

Tabela

Lp Drużyna M BZ BS PTK
1 PKS Racot 14 34 22 28
2 Grom Plewiska 1 4 0 3
3 APR Tarnowo Podgórne 1 1 0 3
4 Korona Piaski 1 5 1 3
5 Kania Gostyń 1 3 1 3
6 Płomień Przyprostynia 1 1 1 1
7 Rawia Rawicz 1 3 4 0
8 Orla Jutrosin 1 0 8 0
9 Orkan Chorzemin 1 1 2 0
10 Promień Krzywiń 1 0 2 0
11 Lipno Stęszew 1 0 2 0
12 Pogoń Śmigiel 1 0 2 0
13 Juna-Trans Stare Oborzyska 1 0 3 0
14 GKS Dopiewo 1 3 6 0
15 Wiara Lecha Poznań 1 1 2 0

Rozgrywki

Kolejka X 2018-10-06/2018-10-06
vs
Pogoń Śmigiel - PKS Racot
2018-10-06
0:2
Kolejka VIII 2018-09-22/2018-09-22
vs
Rawia Rawicz - PKS Racot
2018-09-22
3:4
Kolejka XI 2018-10-13/2018-10-13
vs
PKS Racot - Lipno Stęszew
2018-10-14
PRZEŁOŻONY
2:0
Kolejka XII 2018-10-20/2018-10-20
vs
Płomień Przyprostynia - PKS Racot
2018-10-21
PRZEŁOŻONY
1:1
Kolejka VI 2018-09-08/2018-09-08
vs
GKS Dopiewo - PKS Racot
2018-11-24
PRZEŁOŻONY
3:6
Kolejka VII 2018-09-15/2018-09-15
vs
PKS Racot - Wiara Lecha Poznań
2018-09-15
2:1
Kolejka I 2018-08-11/2018-08-11
vs
PKS Racot - Kania Gostyń
2018-08-11
1:3
Kolejka II 2018-08-15/2018-08-15
vs
Pogoń Lwówek - PKS Racot
2018-08-15
-
Kolejka III 2018-08-18/2018-08-18
vs
PKS Racot - Juna-Trans Stare Oborzyska
2018-08-18
3:0
Kolejka IV 2018-08-25/2018-08-25
vs
Korona Piaski - PKS Racot
2018-08-25
5:1
Kolejka V 2018-09-01/2018-09-01
vs
PKS Racot - Grom Plewiska
2018-09-01
0:4
Kolejka IX 2018-09-29/2018-09-29
vs
PKS Racot - Promień Krzywiń
2018-09-30
PRZEŁOŻONY
2:0
Kolejka XIII 2018-10-27/2018-10-27
vs
PKS Racot - APR Tarnowo Podgórne
2018-10-28
PRZEŁOŻONY
0:1
Kolejka XIV 2018-11-03/2018-11-03
vs
PKS Racot - Orla Jutrosin
2018-11-03
8:0
Kolejka XV 2018-11-10/2018-11-10
vs
Orkan Chorzemin - PKS Racot
2018-11-11
PRZEŁOŻONY
1:2